KONST / Litografier / Färglitografi 5431631
*
nr 543 1631
Färglitografi
Matisse, Sign i tryck, Komposition, 75 x 102
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 september 2008
kl 17:48:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/9 21:47:06
1
900 kr
29/9 15:22:30
1
1.100 kr
29/9 17:05:01
2
850 kr
29/9 17:42:59
3
950 kr
29/9 17:43:36
3
1.100 kr
29/9 17:43:57
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad matisse
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
nr 543 1631
Färglitografi
Matisse, Sign i tryck, Komposition, 75 x 102
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 september 2008 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/9 21:47:06 | 1 | 900 kr |
| 29/9 15:22:30 | 1 | 1.100 kr |
| 29/9 17:05:01 | 2 | 850 kr |
| 29/9 17:42:59 | 3 | 950 kr |
| 29/9 17:43:36 | 3 | 1.100 kr |
| 29/9 17:43:57 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad matisse
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



